Ana sayfa > Haber > İçerik

İngiltere SÜTUN SAYISI 5 YILDA% 64 YÜZDE ZİYARET EDİYOR

- Nov 01, 2017 -

İngiltere'deki bira fabrikaları sayısı, 1930'lardan beri ilk kez 2.000 bariyerini kırdı ve muhasebe firması UHY Hacker Young'un son rakamlarına göre son beş yılda% 64 arttı.

2015 ve 2016 yılları arasında Birleşik Krallık bira fabrikaları sayısı% 18 artarak 1.692'den 1.994'e yükseldi. 2012'den bu yana, sayı 1.218'den% 64 arttı.


beer-table.png


Bira fabrikasının hızlı bir şekilde artırılmasının nedeni nedir?

Rapora göre, İngiltere zanaat fıçılarında bira patlaması ve vergi iadesine yapılan artış, 5.000 hektolitreden daha az demleme yapan ve daha sonra% 50 daha az vergi ödeyen mikro bira imkânlarına dayanıyor.

Buna ek olarak, muhasebe firması "sektördeki yüksek profilli birleşme ve satın alma anlaşmalarının bir dizi, mikro bira fabrikalarına fon sağlamak için sektörü yatırımcılara çekmeye devam ediyor" diyor.

Firma, büyük bira şirketleri tarafından daha çok zanaat birası üreticisi edinilirse, "küçük çaplı zanaat bira üretim yerinin kapatılıp kapatılmadığına karar verilmesi gerekeceğini" belirtiyor.

"Biracılık patlaması bira sanayinde yaklaşık 70 yıllık konsolidasyonun tersine döndü. Hala gelmek için bol miktarda büyüme var. Ancak, binbaşı, zanaat biraları kazanarak ve kendi zanaatkar stil markalarını başlatarak bir mücadele başlattı.

"Zanaat bira üreticileri defne üzerinde dinlenmeyi göze alamaz; ürünlerini bu sınırlı raf alanına ve bar alanına sokmak için çok çalışmalıdırlar".

Bu yazıda zanaat birası boğa piyasası bulacağım, ancak iyi bir zanaat birası işletmesi kurmak isterseniz buna daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini biliyoruz, yalnızca iyi ekipman hassas zanaat biraları yapabilir, Jinan Ruijia demleme yapabilir teknoloji şirketi, sizin için kaliteli bira bira üretim ekipmanları sağlayacak, bize katılın, hiç tereddüt etmeyin.

web sitemiz http://shandongruijia.en.alibaba.com


图片1.png

İlgili haberler

ilgili ürünler

  • 10bbL Bakır Bira Fabrikası Ekipmanları
  • Brew Pub Restoranı
  • Bira laboratuar ekipmanları
  • DIY Homebrew Kitleri
  • Şarap Fermenteri
  • Taslak Bira Makinesi