Bira Analiz Laboratuvarı

Bira Analiz Laboratuvarı

Bira analiz laboratuvarı 1. Ekipman tanıtımı: Büyük bira şirketlerinin bütün bira bira üretim sürecini taklit etmek için bu tip bira demleme ekipmanları, yüksek yapılandırma, gelişmiş performans ayarları. Birincisi, kolejlerde ve üniversitelerde gösteri öğretmek için uygundur ...

Product Details

bira analiz laboratuarı

1. Ekipman tanıtımı:

Büyük bira şirketlerinin bütün bira bira üretim sürecini taklit etmek için bu tip bira demleme ekipmanları, yüksek yapılandırma, gelişmiş performans ayarları. Birincisi, kolejlerde ve üniversitelerde gösteri yapmak, gösteri kullanımı öğretmek için büyük ölçekli bira fabrikalarının bira üretim sürecinin yeniden üretilmesi için uygundur; İkincisi, büyük ölçekli bira işletmelerinin, proses tarifi kullanımını doğrulamaları için uygundur.

Bira demleme teçhizatı, yüksek konfigürasyon, bu bira bira fabrikası büyük ölçekli ölçekleme eşdeğerdir. Dengeli üretim kapasitesi: Birkaç yüz litreden birkaç bin litreye kadar. Her türlü birayı ikram edebilirsiniz.


image001.jpg


2. Ürün yapılandırmasını tamamlayın (standart yapılandırma)

A) malt kırıcı; b) şekerleştirme sistemi;

c) fermantasyon sistemi; d) soğutma sistemi;

e) su arıtma sistemi; f) temizleme ekipmanı;

g) kontrol sistemi. h) Diğer yardımcı ekipman

3. Ekipman Özellikleri

Fabrikamız ayrıca, çeşitli araştırma enstitülerinin ihtiyaçlarına göre deneysel bira ekipmanları sipariş, yaygın olarak kullanılan ekipman modelleri aşağıdaki gibidir:

100L, 200L, 300L, 500L


4. Neden Ruijia'yı seçin?

Tüm malzemeler, güvenli ve sağlıklı nitelikli ürünler sunmak için yüksek kaliteli gereksinimleri sağlamak için% 100 uluslararası standartlara uygun dikişsiz kaynaklama, iç ayna parlatma, paslanmaz çelik SUS304 / 316'dan imal edilmiştir. Yüksek kaliteli ürünler + doğru fiyat = en iyi fiyat. Teknolojimiz uluslararası kabul görmüş, ISO9001 ve CE uluslararası kalite sistem belgesi almıştır.

5. Hizmetimiz

6. Ambalajlarımız

7. Temas Metodu:

image002.jpg


Hot Tags: bira analiz laboratuarı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satış

Sorgulama

ilgili ürünler