4 Fıçı Bira İmalama Sistemi

4 Fıçı Bira İmalama Sistemi

Buhar Gücünde (Gaz veya Elektrik) ve Kapalı Dolaylı Yangın (LP veya NG) olan 4 varil demleme sistemi 4BBL Bira Fabrikaları, birincil yerinde bira satışları veya sınırlı dağıtımı bulunan bira fabrikaları için özel olarak tasarlanmıştır. Başlıca özellikleri şunlardır: - Tamamen yalıtılmış püre otu ve demlemek su ısıtıcısı ...

Product Details

4 varil demleme sistemi

Buhar Gücü (Gaz veya Elektrik) ve Kapalı Dolaylı Yangın (LP veya NG)


image002.jpg

4BBL Brewhouses, bira pazarında bira satışı veya sınırlı dağıtımı bulunan bira fabrikaları için özel olarak tasarlanmıştır.


Başlıca özellikleri şunlardır:

- Hemen hemen her yapıda kolay ve verimli kurulum için tasarlanmış modüler, yarıçapı kenar ve paslanmaz çelik çerçevenin altına monte edilmiş tam yalıtımlı püre otu ve demleme su ısıtıcısı

- Gezi tehlikelerini neredeyse ortadan kaldıran ve Portland Kettle Works Brewhouse'u pazardaki en sıkı ayak izlerinden biri haline getiren tescilli yarıçaplı kenar platform tasarımı

- Brewhouse'un iki katı kapasiteli tek başına çalışan sıcak su tankı (HLT). Sıcak suyun beklenmesiyle ortaya çıkan masraflı gecikmeleri hafifletirken günlük çift dozajlama, yerinde temizleme (CIP) ve mümkün olduğunca yıkama fıçısı yapılması

- Esnek demleme sistemi konfigürasyonu

- Catwalk'dan yalnızca püre ve su ısıtıcısına erişilebilen dizide dizayn

- Üç brew tankının podyumda erişilebildiği Üçgen tasarımda mevcuttur

- Çok çeşitli biraları etkili bir şekilde demlemek için tasarlanan Mash tun

- Tahıl çıkışı, standart 55 galonluk tamburlara yüklemenin optimal seviyede yerleştirilmesi, kolay ve verimli bir temizlik için


5BBL ve 7BBL Brew Ekipmanlarımız ile, Portland Kettle Works brewhouse'un, demlemek elektroniğinin hemen yanında ve içindeki kolların uzağında bulunan, tamamen düşünülmüş ve ergonomik olarak tasarlanmış bir manifoldda rahatlıkla konumlandırılmış valfler ve kontroller olduğunu fark edeceksiniz. Bu, sistem etrafında amaçsızca dağılmış vana ve elektroniği olan bazı rekabetçi brewhouse'lara, tam teşekküllü boru hatları çalıştırmalarına ve el sanatı bira işlemine olan az belirgin bağlılığa aykırıdır. Artıklık eksikliği ve brewhouse'da keşfedeceğiniz cesur yenilikler, onları mükemmelleştiren bira üreticilerinin tutum ve deneyimlerini yansıtıyor.


Doğrudan Ateş Brewhouse -Line Lay Layout


image004.jpg


Direkt Ateş Brewhouse -Tri Düzen


image005.png


Buhar Brewhouse -Line Lay Layout

image009.png

Buhar Brewhouse -Tri Düzen

image009.png

4BBL BREWHOUSE ÖZELLİK TANIMLARI

calandria

Anlamın en katı anlamıyla bir kalandria, buharlaşma için kullanılan bir ısıtma elementidir. Portland Kettle Works tarafından tasarlanmış bira üretim sistemlerinde, kalandriyum, suyun veya suyun ısıtıldığı bir ısıtma elemanıdır. Calandrias sadece buharlı fırınlarda bulunur.

Harici Calandria, tüm püre araçlarımızda standart bir donanımdır. Bu, bira otomatının harici Calandria'ya pompalanması ve onu tek bir geçişte sıfırdan 20 (veya daha fazla) dereceye kadar ısıtmasıyla mash tabakasının sıcaklığını çok hassas bir şekilde kontrol etmesini sağlar. Bu zanaat sistemi benzersizdir ve Portland Kettle Works'ün mülkiyetindedir.

Dahili Calandrias, tüm Kaynatma Çaydanlıklarımızda ve Sıcak Likör Tanklarımızda bulunur. Bira üreticisi göğsüne güçlü bir ısıtma elemanı eklerler ve kendilerine beslenen buhar miktarını ayarlayarak çok hassas bir şekilde kontrol edilebilirler.


Değişken Frekanslı Sürücü

Değişken Frekanslı Sürücü (VFD) birimleri, motorlar için bir elektronik hız kontrol cihazıdır. Bir VFD'yi, demleme sisteminizdeki herhangi bir motor için dimmer anahtarı olarak düşünebilirsiniz. Portland Kettle Works, sisteminizdeki her motorun üzerinde VFD kullanmaktadır. Brewhouse pompaları, Sepette Pompalar, Sıcak Likör ve Soğuk Likör besleme pompaları ve Karıştırıcılar, Tırmıklar ve Pulluk bileşenleri, hızlarının çok hassas bir şekilde kontrol edilmesini sağlayan VFD'lerle donatılmıştır.

Değişken Frekans Sürücüsü, Hz devrini 3 fazlı motorlara sınırlayarak motor hızını kontrol eder; Hz düşükse motor yavaş çalışır. Kaliteli bir VFD, düşük devirlerde tam torka izin vermeli ve böylece güç azaltılmamalı, sadece motorun hızı düşürülmüştür. Portland Kettle Works tarafından kullanılan VFD'ler tek fazlı 220 V, 3 fazlı 208-230 Volt ve 3 fazlı 460 Volt elektrik sistemleri ile uyumludur. Sadece nasıl tedarik edilmesini istediğinizi bilmemiz gerekir.


Kama Tel / V-Tel

Wedge Wire veya V-Wire false bottoms, demleme evleri için püre filtreleme teknolojisinde en son teknolojiyi temsil eder. Portland Kettle Works, tüm püre tonlarında yalnızca doğru V-Wire yanlış tabanları kullanır. V-Wire'ın arkasındaki temel unsur, püre tabakasıyla temas eden geniş bir yüzey alanı olması ve temas yüzeyi altında filtrenin kesitte üçgen olmasıdır. Kontak tabakasından uzaktaki yüzey alanı çok hızlı bir şekilde düşmekte ve filtrenin ekranın tıkanma riskini en aza indirirken, ekran boyunca kerevitlerin serbestçe akmasına izin vermektedir. V-Wire'a alternatif olarak, verimliliği düşüren lazerle kesilmiş, delinmiş ya da delinmiş çelik plakalar bulunmaktadır; bu da V-Wire'ın püre kerevizdeki iyi bilinen avantajlarını kullanmaz.


Konik Tabanlar ve Nihai Boşaltmalar

Konik Dipler ve Ultimate Drenler, tüm Portland Kettle Works bira fabrikalarında tasarımlardır. Mash Tuns, kaynatma kazanları, Sıcak Likör ve Soğuk Likör Tankları ve Hibeler üzerinde hafif konik bir taban oluşturduk. Bu bileşenlerden her biri, hızlı su boşaltma ve demleme tankının temizlenmesi için boyutlandırılmış bir nihai tahliye merkezi ile donatılmıştır. Nihai boşaltma ile konik bir taban gibi tasarımda küçük farklılıklar her gün büyük bir demleme günü ile mücadele arasındaki farkı tanımlar.

Sertifikalı Gıda Sınıfı 304L Paslanmaz Çelik

A2 veya 18/8 Paslanmaz Çelik olarak da bilinen Certified Food Grade 304L Paslanmaz Çelik, tüm Portland Portland Isıtıcı tanklarında kullanılan Gıda Sınıfı Sıhhi Paslanmaz bileşentir. Çelik, diğer bileşiklerle birlikte% 17.5-20 krom ve% 8-11 nikelden oluşur.

İlginç bir şekilde, çelik% 0.08'den fazla Karbon içermez. Son derece işlenmediği sürece malzeme genellikle manyetik değildir. Şekillendirme işlemlerinde kullanım kolaylığı ve uzun vadeli istikrar, onu bira fabrikası için tercih çelik yapıyor.

Temiz yer

Temiz Yerinde (CIP), elle temizleme gerekmeden tankları yarı otomatik olarak temizleme kabiliyetini ifade eder. Portland Kettle Works, kendi brew tanklarının tümüne CIP uyguluyor ve böylece tanklarımızın ve su ısıtıcımızın tek başına bir bulaşık makinesi gibi olmasını sağlıyoruz. Bu işlemin yapılması için gerekli olan araçlar sıcak su, pompa, dahili bir püskürtme topu ve temizlik kimyasallarını içerir.

Yerinde Temizleme sistemleri bira bardağını çok fazla zaman ve işçilikten kurtarır. Düzgün bir şekilde tasarlanmış CIP sistemleri, bira üretim sisteminizi verimli ve hızlı bir şekilde sanitize edecektir.


image012.jpg


Hot Tags: 4 varil demleme sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satış

Sorgulama

ilgili ürünler