Endüstriyel Craft Konserve Makinesi

Endüstriyel Craft Konserve Makinesi

Otomatik Can Yıkama Makinesi Kutu iç ve yüzeyini otomatik olarak püskürterek ve sterilize eder. Tüm malzemeler paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Depo, tank temizlendikten sonra ilk tanka dönüştüğünde ve sıcaklığın altında, kırmızı spreyli gözenekli bir boru ile görünürse, 0.5metre ...

Product Details

Otomatik Yıkama Makinesi

Kutunun iç kısmını ve yüzeyini otomatik olarak püskürterek ve sterilize eder. Tüm malzemeler paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Tankın temizlenmesinden sonra depoya ilk depoya girdiğinde ve sıcaklığın altında kırmızı bir püskürtmeli gözenekli borularla görünürken, 0.5metre daha sonra temizleme amacına ulaşmak için dönebilir ve daha sonra uzatma cihazı bir sonraki zincir yoluna kaydırabilir.Paraları ağız olmadığı için sulama suyunu kontrol etmekten kaçınmak için durdurulmaz teneke kutulara dikkat edin.


image002.jpg

 

Otomatik Dolum ve Dikme makinesi

Makine pop içecekleri (bira / gazlı içecekler) sektöründe efervesan pop içeceklerin doldurulması ve sızdırmaz kılınması için uygundur. Dolum ve dikiş, ayrılmaz bir tasarıma sahiptir. Eşit basınç doldurma prensibi benimsenmiştir. Dolum esnasında, boş kutu pnömatik tripleks parçaları geçtikten sonra kutu kaldırma silindirine ulaştığında boş kutu kaldırılır ve dolum valfının altındaki konik conta contası kapatılır. Dolum valfının konumu ve bloğu konumu döndürür ve başka bir silindirin etkisi altında valfi açar. Hava eşit basınç oluşturmak için boş kutuya doldurulur. Büyük bir malzeme varil oluştururken, bira 14 küçük kanaldan geçer ve boş kutuya akar. Boştaki sıvı seviyesi gaz dönüş borusu ağzını tıkayarak dolum durur. Köpük tahliye vanası, koç hareketleri altında havayı ve basıncı yavaşça boşaltacaktır. Teneke kutu destek silindiri düşmeye devam edecektir. Boşaltıldıktan sonra kutu, senkronize çalışan kanca zinciri ile sızdırmazlık için sızdırmazlık makinesine gönderilir.

Ana elektrik bileşenleri deneyimli elektrik mühendisleri tarafından Siemens PLC, VFD dönüştürücü ve Omron kapatma anahtarı, Almanya Siemens analog çıkışı ve Güney Koreli elektromanyetik valfleri kapsar. Bunların hepsi en makul yapılandırmaya göre tasarlanmıştır. Genel üretim hızı, ihtiyaçlara göre dokunmatik ekran üzerinde serbestçe ayarlanabilir.

Komple Ekipmanlar:

image004.jpg

image006.jpg


Kafa dolum

image008.jpg


FillingSealing

image010.jpg


image011.jpg


Hot Tags: endüstriyel konserve makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satış

Sorgulama

ilgili ürünler